12.08.2018   26.08.2018   02.09.2018   09.09.2018   16.09.2018   23.09.2018   

Ogłoszenia parafialne - 23.09.2018

W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności: Stanisława Siwicka i Elżbieta Rewkowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii przedstawicieli wspólnot neokatechumenalnych. Pod koniec mszy św. wygłaszają oni swoje świadectwa wiary.

W dzisiejszą niedzielę łączymy się duchowo z Ojcem Świętym Franciszkiem, który pielgrzymuje na Litwę. Na spotkanie z nim z naszego miasta i naszej parafii wyruszyła grupa pielgrzymów, z ks. kapelanem Pawłem na czele. Przy tej okazji dziękujemy organizatorom tego wyjazdu, państwu Aldonie i Franciszkowi Juszko, za ogromne zaangażowanie i poświęcenie.

Pragniemy przypomnieć, że spotkanie rodziców, których dzieci przystąpią w przyszłym roku do I komunii świętej odbędzie się w niedzielę 7 października po mszy św. odprawionej o godzinie 11.30. Tego dnia nastąpi tez poświęcenie różańców dla tych dzieci.

Zbliża się październik, miesiąc tradycyjnej modlitwy różańcowej. W naszej parafii będziemy gromadzić się na nabożeństwach różańcowych codziennie o 17.30 . Dzieci zapraszamy na specjalne nabożeństwa różańcowe we wtorki i czwartki o 16.30. Bezpośrednio po nich będą też organizowane podwieczorki dla dzieci i ich najbliższych. Tradycyjnie prosimy chętnych rodziców, dziadków i opiekunów o pomoc organizacyjną. Osoby te prosimy o kontakt z ks. Zbigniewem. Pragniemy również poinformować, że w pierwszy piątek października, podczas mszy św. sprawowanej o godzinie 18.00 zostaną rozdane specjalne książeczki i obrazki dla dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii świętej.

Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz inwestycji w naszej parafii. Dziękujemy także wszystkim, którzy pomogli nam w pracach porządkowych w ostatnich tygodniach.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i naszego parafialnego biuletynu.